GOLD-BRUK I PŁOT-BRUK, czyli to, co nasz dom otacza! - VIDEO

Dom, jak się okazuje to nie tylko przysłowiowe "cztery ściany", w których zamieszkamy. To także wszystko to, co dom otacza. W tym przypadku to ogrodzenie i kostka brukowa, które dopełniają całości.

My i tym razem postawiliśmy na Firmę GOLD-BRUK. Z dostarczonych materiałów, jeśli o jakość chodzi, jesteśmy zadowoleni i to bardzo. Poraz kolejny nieoceniona okazała się pomoc Joli Sztuby, która odpowiedzialna jest w firmie tej za działania marketingowe. Zastrzeżenie mamy jednak jedno. Otrzymaliśmy bowiem nie ten kolor ogrodzenia, który zamówiliśmy - miał być ciemny antracytowy, okazało się po naszym powrocie (byliśmy bowiem akurat poza miastem niemal cały dzień), że niemalże 2/3 ogrodzenia już stoi... jednak w innym kolorze. Zdarza się. Błąd człowieka. Nie myli się tylko ten, kto nic nie robi... Warto jednak, tu mowa o pracowniku, który zamówienia od nas przyjmował i je realizował.. umieć się do tego błędu przyznać.

Wyszło jak wyszło.

Finalnie, mimo iż troszkę inaczej niż oczekiwaliśmy i tak uważamy, że jest pięknie. Na wykonawcę wybraliśmy Firmę Pana Mariusza Leszczyńskiego - Płot-Bruk (kontakt: 724 317 070). To On i jego ekipa w tempie ekspresowym wykonali zarówno ogrodzenie jak i położyli bruk krakowski wokół domu. Tak pracowita ekipa, której żadne warunki pogodowe nie straszne oraz, która w sposób naprawdę profesjonalny wykonała swoją pracę... daleko szukać. Polecamy mocno!